MEDIATEL varuje podnikatele před dalším katalogovým podvodem

MEDIATEL varuje podnikatele před dalším katalogovým podvodem

Další vlnu podvodných telefonátů a zálohových faktur rozesílaných podnikatelům a firmám má na svědomí firma MELTING LIE s.r.o., která podnikatele telefonicky kontaktuje a v hovoru se prezentuje převzetím některých produktů a služeb společnosti MEDIATEL. Následně pak rozesílá zálohové faktury na balíček reklamních služeb Professional z emailové adresy registracemediatel@centrum.cz.

MEDIATEL spustil unikátní internetový portál Mistři řemesel.cz

MEDIATEL slavnostně představil unikátní řemeslný portál s názvem Mistři řemesel.cz, který spojuje kontakty a prezentace profesních spolků a jejich členů spolu s ostatními řemeslníky. Uživatele mile překvapí propracovaný systém vyhledávání, jasné označení příslušnosti řemeslníka k profesnímu spolku a určitě také možnost řešit podnět, jako např. reklamaci či stížnost na řemeslníka přímo s profesním spolkem. Registrace na portále je dostupné jak řemeslníkům, tak uživatelům a je samozřejmě zdarma.

MEDIATEL spouští platformu pro Digital Presence Management

Představte si, že byste v jednom webovém formuláři udržovali své kontaktní firemní informace, vytvářeli speciální nabídky, aktualizovali denní menu nebo produktový katalog a jedním klikem je publikovali v desítkách zdrojů na internetu. A to včetně Vašeho vlastního webu. A ještě k tomu dokázali sledovat recenze ze sociálních sítí, katalogů a plánovat příspěvky na Facebooku, Google+ nebo Foursquare. Nová platforma MEXT.cz od společnosti MEDIATEL, spol. s r. o. toto vše umožní. Výrazně tak zjednodušuje digitální firemní komunikaci, pomáhá posílit důvěru zákazníků a udržet aktuální a konzistentní data napříč internetem.

FCR Media Group získalo firmu Volt Directories v Uruguayi

FCR Media Group získalo firmu Volt Directories S.A. Ltd. v Uruguayi. Ta vůbec poprvé rozšiřuje pole působnosti z Evropy do Latinské Ameriky. Jako jedna z největších lokálních vyhledávácích společností v Evropě, která operuje v jedenácti zemích, má nyní FRC Media možnost rozšířit v Latinské Americe již osvědčený obchodní model.

Vzděláváme se pro růst!

Společnost MEDIATEL získala finanční příspěvek z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky na odborné vzdělávání zaměstnanců. Cílem projektu s názvem „Vzdělávejte se pro růst v Moravskoslezském kraji II“ je podpořit zaměstnavatele, kterým se podařilo překonat hospodářskou recesi.