Mezinárodní den dětí: Společně pomáháme!

Dnes se radují děti na celém světě! Naše společnost podporuje dobročinné aktivity a smysluplné projekty, které pomáhají těm, kteří to potřebují nejvíce a to formou dlouhodobých aktivit, charitativních projektů i mediálních partnerství.

www.folklornisdruzeni.cz

V Klatovech hráli, zpívali a tancovali malí i dospělí z ČR i ze zahraničí
Zdroj:   http://www.folklornisdruzeni.cz/klatovy0

Autor.   Denisa Valentová


www.mistnikultura.cz

Festival Poodří Františka Lýska
Zdroj:   http://www.mistnikultura.cz/festival-poodri-frantiska-lyska

Autor:   Milan Strotzer


VÍCE klidného spánku

Společnost MEDIATEL podpořila sponzorským darem spočívajícím v nákupu monitorů BABYSENSE II. Projekt Nadace Křižovatka, který pomáhá jako jediná organizace dětem ohroženým SIDS-Syndromem náhlého úmrtí novorozenců.

MEDIATEL plný světlušek

Dnes jsme využili 11. ročník celonárodní charitativní sbírky V ZÁŘÍ SVĚTLUŠKY ZÁŘÍ, pořádané Nadačním fondem Českého rozhlasu a pořádně tak prozářili naše pražské kanceláře. Nákupem tykadel, svítících náramků a odznaků se nám podařilo mezi zaměstnanci do sbírky přispět částkou 5 000 Kč.

Letní soutěž přispěje i na konto SOS dětských vesniček

Víkendová akce až pro deset osob v celkové hodnotě 150 000 Kč je hlavní výhrou letní soutěže pořádané společností MEDIATEL. Přihlásit se do soutěže mohou zaměstnanci pod IČO svého zaměstnavatele, podnikající fyzické nebo právnické osoby. Podmínkou je natočení kolektivního videoklipu na téma, jaké chyby se dá dopustit při hledání konkurenční výhody a odlišení se od konkurence.