Mobilní aplikace ke stažení

Nabízíme řadu specializovaných mobilních aplikací, díky kterým budete mít potřebné kontakty a informace vždy u sebe. Najděte a vyberte si ten správný kontakt podle hodnocení uživatelů anebo dostupnosti v okolí a rovnou se s vybranou firmou přes aplikaci spojte, př. se nechte navigovat. Naše mobilní aplikace jsou ke stažení zcela ZDARMA.

ZlatéStránky.cz

Hledáte nejbližší lékárnu či advokáta a jediné co máte u sebe je váš “chytrý” mobilní telefon? Vyzkoušejte verzi nejoblíbenějšího online katalogu firemních kontaktů ZlatéStránky.cz, který jsme vylepšili o další skvělé funkce jako je hodnocení uživatelů (více na Oblibometr.cz), rozšířená multimediální galerie, hledání v okolí ad.

 

Kde jíst a pít

Už jste vyzkoušeli všechny restaurace a bary ve vašem okolí? Podívejte se, kde všude se můžete dobře najíst a napít. Vyberte si podle lokality nebo hodnocení od jiných uživatelů.

Zdravotnický průvodce

Potřebujete nutně najít nejbližší lékárnu? Stalo se zranění vám nebo vašemu zvířecímu miláčkovi a hledáte, kde je nemocnice či veterina? Zdravotnický průvodce po České republice vám lehce pomůže.