Marketingové výrazy od H

 • Hashtag

  Hashtag Hashtag je slovo nebo slovní spojení označené předponou „#“. Význam slova označeného tímto symbolem je dnes chápán jako určitá forma klíčového slova. Nejčastěji je využíván k jednoznačnému označení článků, dokumentů nebo jejich částí, případně klíčových, či podstatných slov. Hashtagy se také staly neodmyslitelnou součástí mnoha sociálních sítí. Pro označení klíčových slov se nyní používají […]

 • HORECA – Hotels, Restaurats, Catering

  HORECA – Hotels, Restaurants, Catering Segment trhu, který představují obory jakou jsou hotely, restaurace, cateringové společnosti, pivnice, kluby, kavárny. HORECA segment je velmi citlivý na ekonomický cyklus a politické klima.

 • Hosting

  Hosting Hosting je pronájem datového prostoru pro webové stránky na cizím serveru. Díky webhostingu si můžete své webové stránky umístit na internet, aniž byste museli mít vlastní server.

 • HTML

  HTML HTML říká prohlížeči (Internet Explorer, Firefox, ad.) co a jak se má na obrazovce počítače zobrazit. Určuje například, který text bude tučně, kde bude ohraničení tabulky, atd. Pro složitější weby, jako jsou třeba eshopy nebo fóra, se ale používají jiné jazyky než HTML.