MEDIATEL je prémiový partner Google

MEDIATEL je prémiový partner Google

Naše digitální mediální agentura je již 3. rokem Premier Google Partner. Díky neustálému zvyšování odborných znalostí a rozšiřování specializací našeho odborného týmu máte pro své podnikání k dispozici certifikovaného partnera, který vám spolehlivě pomůže s inzercí na Google.

 

statut

O certifikaci Google Premier Partner

Certifikace Google AdWords je profesionální akreditace, která potvrzuje vysokou odbornost a produktové znalosti služby AdWords. Certifikát Google partnera jsme získali již v roce 2013. Hned v následujícím roce jsme s hrdostí mohli všem našim zákazníkům ukázat, že naše odborné znalosti neustále zlepšujeme a to tak pilně, že jsme získali statut nejvyššího stupně certifikace – Premier Google Partner.

 

Naše specializace pro maximální efektivitu vaší inzerce na Google

Abychom se mohli stát Prémiovým partnerem Google, musel náš odborný tým splnit náročné požadavky společnosti Google na odborné produktové znalosti a dosáhnout dalších vysoce položených cílů.

S hrdostí vám nyní můžeme nabídnout tým profesionálů, který vám pomůže s inzercí na Google v oblastech:

·         Inzerce ve Vyhledávací síti
·         Inzerce v Obsahové síti
·         Mobilní inzerce
·         Videoreklamy
·         Nákupy
·         IQ Google Analytics

 

Oslovte správné zákazníky ve správnou chvíli (když chtějí nakupovat)

Google je nejoblíbenější český vyhledávač, který měsíčně v České republice využívá prostřednictvím různých typů zařízení (pevný počítač, tablet, mobilní telefon či jiné chytré zařízení) cca 4,5 milionu uživatelů.
(zdroj: NetMonitor výsledky měření internetové populace za 6/2016).

 

Sílu, dosah a informace, kterými tento lídr digitálního světa disponuje jsme probírali v různých článcích na našem produktovém blogu nástroje Mext.cz, případně jste se mohli dočíst v Aktualitách.

 

Google_síla a moc

Chytré investice a průběžná optimalizace reklamních kampaní

Věnujte se svému podnikání – my za vás rádi převezmeme časově náročnou práci s vytvářením, správou, měřením a optimalizací Vaší reklamy na Google. Poradíme vám vhodnou strategii používání klíčových slov a pomůžeme s plánováním rozpočtu.  Finální investice však budete mít vždy plně pod kontrolou a úspěšnost reklamní kampaně si kdykoli budtet moci ověřit díky přehledným a srozumitelným online statistikám.

Zákaznický servis

Pokud nezastihnete svého mediálního konzultanta, je pro vaše dotazy k dispozici odborný produktový tým na informační lince: 257 102 893 a e-mailu: ppc@mediatel.cz.


 

Chci reklamu na Google hned teď