MEDIATEL hlavním partnerem Vinařství roku 2015

Již 3. rokem podporuje společnost MEDIATEL prestižní vinařskou soutěž Vinařství roku, pořádanou Svazem vinařů České republiky. V prestižní soutěži Vinařství roku 2015 jsou již známá jména 9 finalistů. Vítězové budou vyhlášeni na slavnostním večeru 2. června v Městském divadle Brno. Nově je součástí projektu Wine Weekend Brno, který od 2. do 5. června zaplní moravskou metropoli kvalitním vínem a špičkovou gastronomií.

Pozvánka na veletrh FOR TRAVEL 2016 a odborný workshop

MEDIATEL mediálním partnerem veletrhu FOR TRAVEL 2016 Navštivte s námi soubor veletrhů pro rodinu a volný čas FOR FAMILY 2016, který zahrnuje veletrhy FOR TRAVEL, FOR KIDS, FOR SENIOR a FOR PETS. Veletrhy se konají na letňanském výstavišti ve dnech 7.-10. dubna 2016.

Pozvánka na jarní veletrh FOR HABITAT 2016

Společnost MEDIATEL, mediální partner souboru jarních veletrhů, Vám přináší inspiraci spojenou se svěžími trendy v oblasti bydlení, zahrady a designu. Veletrhy se konají na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech ve dnech 17. - 20.3. 2016.

MEDIATEL mediálním partnerem veletrhů 2016

Navštivte veletrhy v Praze se společností MEDIATEL I tento rok se nese ve znamení úspěšné spolupráce společnosti MEDIATEL a pořadatele největších a nejoblíbenějších veletrhů v České republice, společnosti ABF, a. s. Mediálním partnerstvím pomáháme propojit naše zákazníky s úspěšnými vystavovateli a zástupci daného segmentu, kteří každým rokem prezentují aktuální trendy a novinky v oboru.

MEDIATEL mediálním partnerem veletrhu Stříbrné vánoční dny 2015

Vánoce se blíží a vy přemýšlíte, čím udělat svým nejbližším radost? Pak si poznamenejte do diáře 10. – 13. prosince 2015, kdy se v areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční tradiční vánoční akce Stříbrné vánoční dny. Čekat na vás bude výběr z 6000 dárků od více než 350 vystavovatelů. Přijďte si užít předvánoční atmosféry plné vůní a vánočních koled, ochutnat to nejlepší svařené víno a zároveň nakoupit dárky za nízké ceny přímo od výrobců.