Mezinárodní prostředí

MEDIATEL součástí FCR Media Group

Společnost MEDIATEL, se sídlem v Praze, call centrem v Praze a Havířově a regionálními pobočkami napříč Českou republikou, je součástí  evropské skupiny FCR Media Group panevropské společnosti, která poskytuje služby v oblasti vyhledávání kontaktů v místním měřítku a nabízí nástroj sloužící k získávání kontaktů na potenciální klienty (tzv. leads).

FCR Media Group je vydavatelem s odbornými znalostmi v oblasti on-line a off-line reklamy, přináší cenné a cenově dostupné řešení pro malé a střední podniky a pomáhá jim pochopit rychle se měnící svět reklamy. Skupina má nyní obrat více než 75.000.000 eur a více než 1 400 zaměstnanců.

FCR Media Group

 

 

 

 

 

 

Studentské stáže

Naše společnost je aktivním zastáncem investování do osobního a profesionálního rozvoje mladých lidí z celého světa a jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je nabídnout stáže současným studentům a absolventům. Uvítáme jednotlivce jak z ČR, tak ze zahraničí, kteří touží po práci v multikulturním prostředí, chtějí si ověřit své komunikační dovednosti a přeměnit naučenou teorii v praxi. Nabízíme interaktivní program, který stážisty zapojí do porad o strategickém plánování a schůzí s dodavateli způsobem, který jim zajistí co nejvšestrannější zkušenosti.