MEDIATEL mediálním partnerem zábavního parku CREATIVE WORLD

MEDIATEL mediálním partnerem zábavního parku CREATIVE WORLD

Společnost MEDIATEL se stala hrdým partnerem nového zábavního parku, který podporuje aktivní zapojení rodičů do aktivit svých dětí neotřelým a zábavným způsobem.

Do nového zábavního parku Creative world spolu s Mediatelem

V Praze 5 – Zličíně, mezi Ikeou a nákupním centrem Avion Shopping Park, vyrostl netradiční zábavní areál, který je jediný svého druhu nejen v Evropě, ale i v celém světě.Podstatou nového hracího parku, pro děti bez omezení věku, je originální koncept zábavy, který zapojuje všechny lidské smysly a přirozenou cestou rozvíjí dětskou tvořivost za aktivní účasti rodičů.

Park Creative World je cestou do českých pohádek a tradic ve spojení s národní tvořivostí a poznáváním přírody. Po příjezdu do areálu Avion Shopping Parku Vás až do zábavního parku navedou originální směrovky ve tvaru stromu.

Po vstupu do parku se můžete těšit na 4 hlavní stanoviště: Zahradnictví, Farma, U Zvířátek a Tradice z českého kalendáře a také na spoustu menších atrakcí jako např.: Vodníkova vrba, Doupě Baby Jagy či Vílí království.

 

Pohádkové bytosti Vás provedou vybranými atrakcemi a pomohou na pohádkové stezce jak těm nejmenším, tak samozřejmě i rodičům. Z každé atrakce si Vaše ratolesti odnesou malý dárek, který si také sami vyrobí – ať už je to sladká svačinka, či hrneček na dušičky, anebo např. postavička Otesánka s březového polínka

Nedílnou součástí hracího parku Creative World je také zdravé občerstvení. Těšit se můžete nejen na domácí snacky, bio čaje a tradičně praženou kávu, ale každý den je zde nachystáno zdravé menu v podání sezonních polévek, čerstvých ryb a dalších pochoutek českých farmářů.

 

Pokud si stále ještě pod tímto popisem nedokážete návštěvu parku představit, pak Vám jistě pomohou stránky projektu: www.creativeworld.cz, př. Facebook: www.facebook.com/creativeworldcz.

Zábavní park Creative World je otevřen:
pondělí až pátek: 10.00 až 17.00
sobota až neděle: 09.00 až 18.00
Na adrese:
ZLIČÍN PRAHA
Adresa: Skandinávská 15a, Praha 5 – Stodůlky
Stáhněte si vizitku (nejen) do mobilu: ZDE

 

 

Prohlédněte si fotogalerii:

Více info k projektu: www.creativeworld.cz


Využijte 10% slevu na vstupné či útratu v zábavním parku, voucher si můžete stáhnout na našem Facebooku, přímý odkaz  ZDE

MEDIATEL_voucher Creative world