MEDIATEL hlavním partnerem Vinařství roku 2015

Již 3. rokem  podporuje společnost MEDIATEL prestižní vinařskou soutěž Vinařství roku, pořádanou Svazem vinařů České republiky.

head

7. ročník soutěže Vinařství roku zná své finalisty

V prestižní soutěži Vinařství roku 2015 jsou již známá jména 9 finalistů. Vítězové budou vyhlášeni na slavnostním večeru 2. června v Městském divadle Brno. Nově je součástí projektu Wine Weekend Brno, který od 2. do 5. června zaplní moravskou metropoli kvalitním vínem a špičkovou gastronomií.

 

Do hlasování o hlavním vítězi Vinařství roku 2015 se zapojí i veřejnost

I v tomto roce se zapojí široká veřejnost do volby toho nejlepšího vinařství. Z tohoto hlasování vzejde jak vítěz v kategorii Hlas veřejnosti, tak také absolutní vítěz a nový držitel titulu Vinařství roku 2015. Hlasování bude probíhat od 13. dubna do 27. května pomocí sms zprávy anebo prostřednictvím webových stránek soutěže: www.vinarstviroku.cz. Odměnou pro všechny milovníky vína hlasující na internetu je tipovací soutěž o zajímavé ceny. Detailní podmínky najdete na www.vindemiapublica.cz.

 

vr

finlalisté_VR_2015

Projekt Wine Weekend Brno

Projekt Wine Weekend Brno se bude konat od 2. do 5. června a nabídne milovníkům dobrého jídla a vína různé možnosti, kde se mohou s vínem nejen setkat, ale také jej v příjemném prostředí degustovat. Jedná se o Špilberk Food Festival, studentskou akci Wine Picnic Vinařská a Festival vína pod Petrovem. Podrobné informace najdete na www.wineweekendbrno.cz.

 


 

Více informací o soutěži Vinařství roku 2015: ZDE
Více informací o anketě  Vinařství roku 2015 – Hlas veřejnosti: ZDE
Tisková zpráva organizátora soutěže z Tiskové konference (12. 4. 2016) ke stažení (formát Word): TZ_Vinarstvi roku 2015_Locomotion