Webové stránky na míru

Máme řešení pro každého klienta. Zajistíme tvorbu webu na míru zákazníkům s náročnými požadavky na design i fungování webových stránek. Nezapomínáme ani na zákazníky s omezeným rozpočtem a pro ně máme vlastní řešení.


Při realizaci webu na míru začínáme schůzkou u zákazníka, kde se snažíme získat očekávání od webových stránek. Dále jakou mají webové stránky plnit úlohu v marketingové a obchodní strategii zákazníka.
Následně vytvoříme strukturu požadovaného webu. Pečlivě se zamyslíme nad propojením jednotlivých prvků se systémem ovládání celého webového řešení. Od toho se pak odvíjí i celý design a jednotlivé grafické prvky. Vytváříme webové stránky připravené pro každé zařízení (počítač, notebook, tablet, mobilní telefon).

Nezávazná konzultace

Jak probíhá spolupráce

Nejdříve domluvíme zadání
První fáze, kdy se za zamyslíme nad záměrem webových stránek, kdo je cílová skupina, a také si stanovíme cíle, např. konverze.
Připravíme kalkulaci a odhad náročnosti
Doladí se rozsah tvorby webových stránek, připravíme návrh harmonogramu.
Připravíme návrh struktury webových stránek
A nyní začínáme pracovat na webových stránkách. Připravíme návrh struktury webu, vytvoříme tzv. wireframe (drátěný model) a také vám navrhneme způsob ovládání webových stránek.
Nakreslíme grafický návrh
Vytvoření grafického návrhu webových stránek na základě odsouhlasených podkladů (návrhu struktury a drátěného modelu). Zpravidla se vytvoří „Homepage“, po jejím odsouhlasení se dopracují podstránky.
Vytvoříme webové stránky
Grafický design zapracujeme do webových stránek. Nastavíme redakční systém dle požadavků. Případně doprogramujeme co nebude možné naklikat.
Otestujeme web než jej spustíme
Webové stránky ještě před spuštěním otestujeme. Vyzkoušíme si, jak jsme splnili zadání, a také jestli se webové stránky zobrazují správně v internetových prohlížečích a na různých zařízeních (např. tablet, mobilní telefon, …).
A webové stránky spustíme
Webem to nekončí. Web, který nikdo nenajde a není k nalezení na Google či Seznam.cz, jsou jen vyhozené peníze. Poradíme vám, jak se prosadit na internetu s novými webovými stránkami. Pomůžeme vám udržovat všechny informace na internetu aktuální. Navrhneme vám strategii na sociální sítě.