Školení online marketingu individuálně i skupinově

Průběžné vzdělání nám v životě pomáhá překonávat naše hranice. Je to souhrn znalostí, dovedností a schopností, které načerpáme buď samostudiem nebo formou školení. Tyto poznatky nám pomáhají rozšiřovat naše podnikání a zefektivňují naši práci. Odborníci z Agentura Mediatel, s.r.o. pro vás připravili školení na témata, o kterých se jen těžko dozvíte mimo naši společnost.

Vyškolíme vás na

  • Lokální marketing – kompletní přehled zdrojů a úkonů, které je potřeba dělat pro úspěšné vedení regionálních kampaní.
  • Školení pro zadavatele webu – Připravujete re-design webových stránek? Připravujete kampaňové microsites v rámci vašich marketingových aktivit? Chcete si pohlídat agentury při výrobě vašich webových prezentací, microsites, … ?
  • Trendy v online marketingu – přehled všech marketingových aktivit, které v současné době podporují obchodování firem na internetu i mimo něj.
  • Digital Presence Management školení – DPM je specifická marketingová disciplína, která dokáže řídit firemní informace a kampaně z jednoho místa. Na školení se dozvíte, jak firmu správně prezentovat a na jaké portály jsou pro určité obory nejefektivnější.
Dozvědět se více o školení.

 

SEO školení pro firmy

Přijďte na jednodenní školení, kde se dozvíte, proč i vy potřebujete SEO

Být více vidět na internetu a získat více zákazníků. Je to i váš cíl? Získejte zásadní výhodu před konkurencí – naučte se, jak vybrat správná klíčová slova a jak je využít, odhalte co je v SEO opravdu důležité a co už nefunguje, prostě jak mít web, který vyhledávačům chutná.

Dozvědět se více o školení.

Naši spokojení klienti

V Agentuře Mediatel, s.r.o. se specializujeme na online podporu podnikání primárně v regionálním měřítku. Začali jsme v době, kdy Češi ještě ani neznali chuť hamburgeru z McDonald’s. Z offline marketingové agentury jsme se kompletně přeměnili na digitální agenturu, která díky svým odborníkům dokáže využívat podpory nadčasových technologií.

Školení organizujeme pro jednotlivce i pro skupiny, pro marketingové začátečníky i pokročilé. Před školením vycházíme ze zákaznického briefu, na základě kterého školení upravíme na míru účastníků.

Sami ze zkušenosti víme, jak je těžké tvořit zázraky na počkání a nemožné do tří dnů. Podle oboru, ve kterém se pohybujete, vás naučíme prioritizovat a zorientovat se nabídkách jednotlivých digitálních řešení.