281 268 zobrazení díky Mext za 12 měsíců

75 215 konverzí z Mext za 12 měsíců

 

Popis řešení

Art Restaurant Mánes sídlí na břehu řeky Vltavy v budově Galerie Mánes, v centru Prahy. Restaurace je vyzdobena stropními freskami Emila Filly a samotnou výstavbu podporoval finančně i prezident Tomáš Garrigue Masaryk. Hlavní myšlenkou restaurace Mánes je, aby se zde střetávali lidé s touhou vychutnat si spojení krásy umění s výjimečnou gastronomií. Cílem individuálně řešené kampaně bylo sjednotit externí komunikaci restaurace Mánes na nejdůležitějších internetových zdrojích a zefektivnit distribuci jídelních menu ve 4 jazykových mutacích.

Zobrazit prezentační profily Mánes

AroundMe
Brownbook.net Mánes
Cylex Mánes
Facebook Mánes
Foursquare Mánes
Google My Business Mánes
Infobel Mánes

 

Najisto Mánes
Navmii Mánes
Tupalo Mánes
Where to? Mánes
Yelp Mánes
Zlaté stránky Mánes

Problém

Galerie a restaurace Mánes je veřejně známé místo. Nebylo však známé pro své gastronomické zážitky, které mohou nově návštěvníci zažít díky oceňovanému kuchaři Jaroslavu Zahálkovi. Informace o tomto místu byly na internetu roztříštěné a mnohdy neaktuální. Cizinci, kteří vyhledávali informace o této restauraci, se dostávali na špatné zdroje. Tým lidí restaurace Mánes neměl prostor a ani znalosti věnovat se problematice online lokálnímu marketingu, a proto potřeboval technologické řešení, které by automatizovaně problém vyřešilo.

 

Řešení

Restaurace a Kavárna Mánes díky službě Mext jednorázově zaktualizovala informace na všech důležitých místech jako je: Google, Facebook, TomTom, Foursquare, Yelp, ZlatéStránky.cz, Najisto.cz

Díky Mextu mají nyní pod kontrolou i zákaznické recenze a hodnocení, které sledují pohromadě na jednom místě. Využívají také notifikaci v případě špatného hodnocení, aby jejich personál mohl rychle reagovat a služby zlepšit.

Jídelní menu ve čtyřech jazycích pravidelně aktualizují v platformě Mext a následně tyto informace nechávají propisovat jedním klikem do vlastních webových stránek a dalších portálů.

 

Výsledky kampaně

112 558 Zobrazení v mapách Google za 12 měsíců
49 867 Zobrazení ve vyhledávání Google za 12 měsíců
4 327 Akce zákazníka služby google
1 320 Zobrazení profilu v katalozích za 12 měsíců
268 Zobrazení profilu v Yelp za 12 měsíců
49 Recenzí a hodnocení za 12 měsíců z Google Reviews, Google My Business, Facebook, Foursquare, ZlatéStránky.cz, Yelp, Cylex
17 Telefonní hovory z Google za 90 dnů