Mext – online nástroj pro lokální vyhledávání

Mext pomáhá českým firmám, aby byly na internetu pro kohokoliv a kdykoliv dohledatelné. A hlavně, vždy aktuální.


Umožňuje hlídat a spravovat uživatelská hodnocení, recenze z jednoho místa. Je to vhodný nástroj jak pro malé firmy, tak pro společnosti, které řídí z jednoho místa desítky či stovky lokálních provozoven.
S Mextem ovládáte 20 nejdůležitějších portálů českého internetu jako: Google, Facebook, TomTom, Foursquare, Yelp, ZlatéStránky.cz, Najisto.cz a další. Je 10x levnější než lidská práce.

Lokální marketing je s Mextem hračka

Mext je unikátní technologické řešení na podporu lokálního marketingu. Řeší problém, se kterým se firmy potýkají čím dál častěji.

Dříve nebylo v lidských silách a bylo finančně neúnosné hlídat a aktualizovat informace o firmě ve všech důležitých internetových zdrojích. Nyní je to hračka.


S Mextem jsou spokojeni

Kam se firemní informace propisují?

Platformu stačí zaplnit připraveným firemním obsahem a Mext informace rozmístí a aktualizuje do několika minut v:

 • českých i zahraničních portálech, které uživatelé v ČR nejvíce používají
 • mapových podkladech
 • mobilních i autonavigacích
 • mobilních aplikacích používaných v chytrých mobilních telefonech

  • Pokud firma nemá tyto informace zpracovány, dokážeme tento obsah vytvořit přesně na míru a přizpůsobit požadavkům cílové skupiny. A zároveň tento obsah doručíme (potenciálním) zákazníkům tou nejvhodnější cestou.

   Zákazníci se často ptají

   Opravdu se tak výrazně může změnit výkonnost mé prezentace?
   Ze zkušeností a z analýz vlastních i našich partnerů víme, že výkonnost firemních informací na internetu s použitím aktualizační a distribuční platformy – našem případě Mext.cz – výrazně roste se zapojením do distribuční sítě.Z analýz vyplývá (více než 217 000 firemních zápisů, zdroj. Vendasta.com), že v průběhu krátkého času po zapojení narůstá hodnocení zápisu z průměrných 22 % procent na téměř 60 %.
   V přiloženém grafu můžete sledovat porovnání síly profilu firmy zapojené do platformy proti běžnému profilu firmy na internetu.

   Distribuční síť služby Mext

   Mext.cz pomáhá spravovat informace o vaší firmě a vašich provozovnách s lokální působností. Je to rychlé, jednoduché a přizpůsobené vašim potřebám. Díky tomu šetříte více času a peněz. Využíváním služby Mext posilujete pořadí zobrazovaných informací o vaší společnosti ve vyhledávačích Google a Seznam. Díky synchronizaci firemních údajů na níže uvedených nejdůležitějších zdrojích českého internetu umožníte vyhledávačům lépe tato data zpracovávat a upřednostňovat vaši firmu.

   Ukázky platformy Mext

   Mext – Přehled míst

   Díky přehledné vizualizaci si můžete kdykoliv prohlédnout funkčnost distribuční sítě. Máte přehled o zobrazení vašich profilů, o počtu dotazů ve vyhledávání, o demografii a zařízeních.

   Mext – Profily v distribuční síti

   Strukturovaně a s možností filtrace si můžete kdykoliv kontrolovat, jak vypadají vaše online prezentace na jednotlivých portálech. Pokud máte v síti zahrnuty i vaše pobočky, tak uvidíte jednotlivé pobočky, které třídíte dle preferencí.

   Mext – Přehledy a statistiky

   V platformě Mext je k dispozici pokročilý analytický nástroj pro měření výkonu. Sledujete výkon jednotlivých míst – poboček na mapě, zobrazení firemních profilů, zobrazení ve vyhledávání na mapách, akce zákazníka na Google a mnohé další metriky.

   Mext – Recenze a uživatelská hodnocení

   S modulem Recenze máte pod kontrolou hodnocení internetových uživatelů z Google, Facebook, Foursquare, Brownbook.net, ZlatéStránky.cz, Yelp, Where To? a Cylex. Můžete si nechat zasílat notifikaci při každém hodnocení, analyzovat tyto hodnocení a následně reagovat.